Kaukaz Centrum

WschódCentrum.pl to jedyne miejsce w Internecie gdzie dostępne są wszystkie najlepsze, starannie wyselekcjonowane oferty wycieczek na Kaukaz, do państw byłego ZSSR i innych leżących na styku Europy i Azji. Turystyką zajmujemy się zawodowo od 2011 roku. W obrębie naszych zainteresowań są wszystkie fascynujące i piękne miejsca, które zaczynają się tuż za polską wschodnią granicą. Magiczne, unikalne, nieodkryte, nieznane turystycznie, często bezlitośnie dotknięte historią. Oferujemy autorskie programy oraz wycieczki zaprzyjaźnionych i renomowanych polskich oraz gruzińskich biur podróży. 

FILIPINY „Archipelag tysiąca wysp”

16 dni od 2420 USD + bilet 4350 PLN. Powierzchnia 7 mórz oblewających 7000 wysp tworzących Filipiny jest równocześnie granicą pomiędzy dwoma światami - podwodnym królestwem korali, morskich żółwi, zatopionych okrętów i ferii barw tropikalnych ryb a niemniej pasjonującymi cudami natury. Wulkany majestatycznie górujące nad baldachimem dżungli, największe na świecie tarasy ryżowe, niezwykłe okazy fauny , bezludne wyspy okolic Palawanu a przede wszystkim sami Filipińczycy, ich pełna pogody ducha kultura i umiłowanie dobrej zabawy! Z dala od utartych szlaków czekają na nas Filipiny - bądźmy razem ich odkrywcami!CENY I TERMINY

ilośc dni: 16
terminy: 
15.02.2015 - 02.03.2015

Cena: 2420 USD
 
ŚWIADCZENIA

Cena obejmuje: noclegi w hotelach 3* w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem, transfery lotnisko hotel – lotnisko oraz transport klimatyzowanym samochodem, transport nieklimatyzowanym jeepem podczas Banaue Village Tour; transport łodzią + wyposażenie (hełmy) podczas podziemnego rejsu w Parku Narodowym Rzeki Subterranean oraz wycieczka po wyspach w Palawan ( wycieczki z innymi uczestnikami): rejs promem Cebu/Bohol/Cebu; prywatne wycieczki: Manila City Tour, Tagaytay Ridge Tour, Banaue Tour, Cebu City Tour, ubezpieczenie turystyczne, opieka pilota.

Cena nie obejmuje: biletu lotniczego od 4350 PLN, kosztów biletów wewnętrznych już od 430 USD, kosztów posiłków oraz napojów do posiłków, kosztów wycieczek fakultatywnych innych niż wymienione, opłat lotniskowych (lokalne przeloty: 200 PHP, międzynarodowe: 550 PHP).

Uwagi: Minimalna liczba osób: 8. Dopłata do pokoju jednoosobowego: 630 USD Od obywateli polskich odwiedzających Filipiny nie wymaga się wizy na pobyt do 21 dni – należy tylko okazać bilet powrotny lub bilet do innego kraju oraz wszystkie dokumenty związane z podróżą, a także środki finansowe wystarczające na czas pobytu. Przy wjeździe na Filipiny paszport musi być ważny co najmniej 6 miesięcy.
 
PROGRAM

1 dzień, Warszawa - Manila Spotkanie na lotnisku w Warszawie. Wylot do Manili przez jeden z europejskich portów lotniczych.

2 dzień, Manila Przylot do Manili- 9,5 milionowej konurbacji, w której pomiędzy typowo azjatyckim boomem motoryzacyjnym, biurowcami i centrami handlowymi, odnaleźć można perełki kolonialnej architektury hiszpańskiej. Odpoczynek, masaż i rekonesans wieczornego i słynnego nocnego życia stolicy Filipin a po nim zasłużony nocleg.

3 dzień, Manila Zwiedzanie miasta, zobaczymy m.in. City of Makati czyli serce nowoczesnej Manili, Intramuros – kolonialne miasto w mieście z fortem Santiago, katedrą i kościołem Św. Augustyna, Park Rizal z planetarium i relaks w orchidarium i pawilonie motyli. Po południu sugerujemy fakultatywną wycieczkę do starej dzielnicy Malate, gdzie nie sposób oprzeć się czarowi muzyki dobiegającej z klubów, świątyń karaoke i innych przybytków.

4 dzień, Manila – Tagaytay Ridge Tour Przejazd do miasta Tagaytay leżące nad jezioro z widokiem na wulkan Taal, skąd podziwiać można zmieniające kolor “jezioro w jeziorze”. Wizyta na szczycie wzgórza „People's Park in the Sky”, gdzie ujrzymy panoramę wulkanu oraz jeziora. Lunch w restauracji. Na powrocie wizyta w kościele w Las Pinas z przepięknymi bambusowymi organami. Powrót do Manili, nocleg.

5 dzień, Manila – Banaue Wczesny przejazd autostradą, a następnie krętymi górskimi drogami do prowincji Nueva Ecija oraz Nueva Vizcaya ze słynnym miasteczkiem Banaue – położonym pośród tarasów ryżowych (lista UNESCO) o łącznej długości 20000 km owiniętych wokół wzgórz. Trasy zostały uformowane przez plemię Ifuago ponad 2000 lat temu. Na trasie przystanek na przełęczy Daltona oraz St. Fe ze wzg. na piękne widoki na góry i rzeki. Przyjazd do Banaue późnym popołudniem. Nocleg w hostelu.

6 dzień Banaue – Wycieczka Tarasy ryżowe i lokalne wioski Wyjazd lokalnym jeepem (wraz z inna grupą) przez tarasy ryżowe, co stanowi gratkę dla amatorów fotografii. Wizyta w lokalnych wioskach m.in. Banga-an z tradycyjnymi chatami, w których mieszkają lokalne plemiona. Przy odrobinie szczęścia spotkamy wytatuowanych przedstawicieli plemion zamieszkujących ten obszar. Punktem kulminacyjnym będzie wjazd na punkt widokowy, z którego rozciąga się przepiękny widok na ten „8 cud świata”! Po południu odpoczynek i czas wolny.

7 dzień, Banaue - Sagada Wyjazd do miasteczka Sagada, gdzie zobaczymy starożytne jaskinie, gdzie dawne plemiona chowały spalone szczątki zmarłych. Dodatkowo wizyta w muzeum Bontoc, które dokumentuje życie i kulturę lokalnych plemion oraz pokaz lokalnych tańce ze śpiewem, które są ciągle praktykowane wśród miejscowej ludności. Powrót do hotelu w Banaue, ostatni nocleg.

8 dzień, Manila - Puerto Princessa Po śniadaniu transfer na lotnisko w Manili, przyjazd późnym popołudniem. Wieczorem przelot do Puerto Princessa - stolicy rajskiej wyspy Palawan, określanej jako ostatnia oaza nienaruszonej przyrody w tym rejonie świata. Transfer do hotelu, nocleg.

9 dzień, Puerto Princessa Całodniowa wycieczka do najdłuższej podziemnej rzeki w Azji – 9 kilometrowa rzeka św. Pawła meandrująca w jaskini stanowi niezwykłą atrakcję Parku Narodowego Rzeki Subterranean. 1,5 H eksploracja jaskini kajakami a potem piknikowy posiłek w towarzystwie pokojowo nastawionych waranów. Powrót do hotelu, odpoczynek na plaży.

10 dzień, Puerto Princessa – wycieczka po wyspach Całodniowa wycieczka łodzią po lokalnych wyspach, zatoce Honda z licznymi, zatoczkami z krystaliczną wodą i przepięknymi plażami. Możliwość nurkowania na rafie lub też relaks na wyspie Lu-li oraz Wyspie Węży. Lunch podczas zwiedzania.

11 dzień, Puerto Princessa - Cebu Po śniadaniu wykwaterowanie, transfer na lotnisko. Przelot na Cebu - w czasach Magellana - zamożnego, kosmopolitycznego portu. Po zakwaterowaniu city tour po mieście. Fort San Pedro - najstarsza zachowana hiszpańska forteca w kraju, popadające w ruinę mury otoczone są ogrodami; Basilica Minore del Santo Nino z rzeźbą dzieciątka Jezus, podarowaną przez Magellana królowej Cebu - Juanie w 1521 r.; krzyż Magellana.

12 dzień, Cebu – Bohol tour Po śniadaniu przejazd do portu, rejs do to Tagbilaran na pobliskiej wyspie Bohol. Po przybyciu przejazd na Wzgórza Czekoladowe - ikonę widokową wysp Visaya. Dodatkowo wizyta w Blood Compact Shrine; kościele Baclayon, lesie mahoniowym, lunch z rejsem po rzece Loboc. W drodze powrotnej wizyta w ośrodku mikroskopijnych małp wyraków. Powrót do Cebu, nocleg w hotelu Quest Cebu City.

13 - 14 dzień, Cebu Po śniadaniu przejazd do hotelu położonego przy idyllicznej plaży. Czas na 3 dniowe słodkie lenistwo i krótkie wakacje…

15 dzień, Cebu Dzień przeznaczony na relaks i odpoczynek. Wieczorem transfer na lotnisko w Cebu.

16 dzień, Cebu – Manila – Warszawa Nocny wylot do Warszawy, przylot tego samego dnia. Zakończenie wyprawy.


Rezerwacja on-line

Termin:


Osoba kontaktowa:
Imię i Nazwisko:
E-mail:
Numer kontaktowy:
Adres:
PESEL:
Seria i numer paszportu:
Data ważności paszportu:
Osoba dodatkowa:
Imię i Nazwisko:
E-mail:
Numer kontaktowy:
Adres:
PESEL:
Seria i numer paszportu:
Data ważności paszportu:

Uwagi:


Potwierdzenie:
Kod zabezpieczający: *


Szybki kontakt


WschódCentrum.pl

Krzysztof Nodar Ciemnołoński

 

 

 

 [email protected]

 

Najnowsze wpisy

Aktualności

Wycieczki na Kaukaz w 2016 roku

2015-10-21
Rozpoczęliśmy sprzedaż najlepszych wycieczek na Kaukaz na 2016 rok. Zapraszamy serdecznie do...

Gruzińska Droga Wojenna

2015-09-26
Ruszamy nazwaną złowrogo Gruzińską Drogą Wojenną na północ, przez jedyne w...
Archiwum »
© Copyrights by WschódCentrum.pl 2014
Właściciel serwisu: ekc
wykonanie: Agencja Interaktywna MEDIART