Kaukaz Centrum

WschódCentrum.pl to jedyne miejsce w Internecie gdzie dostępne są wszystkie najlepsze, starannie wyselekcjonowane oferty wycieczek na Kaukaz, do państw byłego ZSSR i innych leżących na styku Europy i Azji. Turystyką zajmujemy się zawodowo od 2011 roku. W obrębie naszych zainteresowań są wszystkie fascynujące i piękne miejsca, które zaczynają się tuż za polską wschodnią granicą. Magiczne, unikalne, nieodkryte, nieznane turystycznie, często bezlitośnie dotknięte historią. Oferujemy autorskie programy oraz wycieczki zaprzyjaźnionych i renomowanych polskich oraz gruzińskich biur podróży. 

Oferta dla biznesu i grup zorganizowanych

Poza oferowanymi wycieczkami tworzymy szyte na miarę propozycje dla najbardziej wymagających klientów. Incentive, team building, integracja, wyjazdy motywacyjne, rajdy konne, jeep tours, wyprawy motocyklowe, trekkingi, pielgrzymki, konferencje biznesowe, szkolenia, wycieczki winne, weekendowe wypady, imprezy objazdowe, imprezy pobytowe, nauka gotowania i tańców regionalnych, wyprawy wędkarskie, rejsy po morzach i jeziorach, raftingi, loty balonem, przejazdy koleją, wizy, bilety kolejowe - wszystkie kraje na wschód od Polski. Proponujemy indywidualne wyceny przelotów różnymi liniamii lotniczymi (PLL LOT, Wizz-Air, Lufthansa, AirBaltic, Belavia i inne) oraz programy na dowolną ilość dni z dowolnym standardem atrakcji w każdym obsługiwanym przez nas kraju. W Gruzji i Armeni pracujemy nieprzerwanie 365 dni w roku, jako jedyna polska firma! Posiadamy na Kaukazie własną bazę logistyczną, zespół doświadczonych pracowników - kierowców, pilotów, przewodników, tłumaczy, dostęp do wielu bardzo dobrych i sprawdzonych hoteli o każdym możliwym standardzie i duże doświadczenie w organizacji imprez firmowych, pielgrzymek, szkoleń oraz spotkań i konferencji biznesowych. W pozostałych krajach korzystamy ze wsparcia zaufanych partnerów biznesowych. 


Incentive, team building, integracja, rajdy konne, jeep tours, wyprawy motocyklowe, trekkingi, pielgrzymki, konferencje biznesowe, szkolenia, wycieczki winne, weekendowe wypady, imprezy objazdowe, imprezy pobytowe, nauka gotowania i tańców regionalnych, wyprawy wędkarskie, rejsy po morzach i jeziorach, raftingi, loty balonem, przejazdy koleją, wizy, bilety kolejowe - nic nie jest nam obce.


Incentive w Gruzji - przykładowe realizacje:


WINNY TOUR - 6 dni

RAFTING W GRUZJI

RAJDY KONNE

TREKKING W GRUZJI

JEEP TOURS

TRANSPORT AUTOKAROWY W GRUZJI


Zapytaj o ofertę na Twoje potrzeby!


Szybki kontakt


WschódCentrum.pl

Krzysztof Nodar Ciemnołoński

 

 

 

 [email protected]

 

Najnowsze wpisy

Aktualności

Wycieczki na Kaukaz w 2016 roku

2015-10-21
Rozpoczęliśmy sprzedaż najlepszych wycieczek na Kaukaz na 2016 rok. Zapraszamy serdecznie do...

Gruzińska Droga Wojenna

2015-09-26
Ruszamy nazwaną złowrogo Gruzińską Drogą Wojenną na północ, przez jedyne w...
Archiwum »
© Copyrights by WschódCentrum.pl 2014
Właściciel serwisu: ekc
wykonanie: Agencja Interaktywna MEDIART